O FIRMIE

Rewital Serwis Sp. z o.o. funkcjonuje na rynku nieprzerwanie od 2002 roku. Specjalizujemy się w wykonawstwie robót instalacyjnych elektrycznych i sanitarnych, począwszy od domów jednorodzinnych, poprzez biurowce, hale magazynowe i produkcyjne oraz hotele, a skończywszy na filharmonii, stadionach i obiektach przemysłowych, w tym kopalniach. Zdecydowanymi obszarami naszej działalności są również branże automatyki i sterowania oraz obsługa techniczna i serwisowanie obiektów.

Usługi związane z robotami instalacyjnymi oraz obsługą techniczną obiektów realizujemy głównie na terenie Śląska oraz w województwach ościennych.  Natomiast usługi z zakresu automatyki świadczyliśmy do tej pory w kraju oraz innych państwach Unii Europejskiej (m. in. Hiszpania, Czechy, Węgry). Jesteśmy firmą znaną na rynku jako rzetelny i doświadczony wykonawca oraz niezawodny partner w biznesie, który swoje zobowiązania wypełnia zawsze bez zarzutu.

Firma zatrudnia wykwalifikowanych specjalistów, kadrę inżynierską z uprawnieniami do kierowania robotami budowlanymi w zakresie instalacji elektrycznych i sanitarnych, elektryków i monterów instalacji sanitarnych, projektantów automatyki oraz serwisantów. Współpracujemy z największymi firmami budowlanymi w kraju, potrafimy sprostać zarówno skomplikowanym zagadnieniom technicznym, jak i zawiłym procedurom formalnym.

Zachęcamy do kontaktu i składania zapytań na: zapytania@rewital-serwis.pl

Jesteśmy wieloletnim członkiem Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach

Wspieramy Hutniczy Klub Sportowy „Szopienice”